İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя.. - 

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ey Gönül !
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 11:22 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Radyo Temaları
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 10:53 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Eden Bulur. Kader Adalet Eder
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:25 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Kur´an da Tevhidin temel ilkeleri...
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:23 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Yüreğim neden böyle kırılgan oldu
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:19 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Dostluk sözde değil özde olmalı...
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:15 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Tevhide İman ve İnfak
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 11:13 am tarafından vuslatım özlemimdir

» Erken zamanda sigarayı bırak yaşama tutun
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:49 pm tarafından vuslatım özlemimdir

» Yanlış ayakkabının çilesini başparmak çekiyor
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:45 pm tarafından vuslatım özlemimdir

Ortaklar
bedava forum
esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:46 pm tarafından s!y@h...
Bismillahirahmanirahim
Rabbi işrahli sadri,Va yessirli emri,Va uhlul ukdeten min liseni,Yefkahu kavli

Merhaba ben salih, Çok sevdiğim ablamın aracılığıyla burada olmaktan çok mutluyum... Saygı duyduğum ve sevdiğim kişileri burada görmek güzel...İnş... vakit buldukça paylaşımlarımız olucak üyeliğimiz hayırlı olur inş...Rabbim birbirimizden en guzel şekilde istifade …

[ Okuma komple ]
Yorum: 4
Bir Gönül Duası........
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 9:08 pm tarafından duygu er
Smile
Allah ım! Büyük hakkın için, kerim zatının nuru hürmetine, Arş-ı azîmin hakkı
için, Kürsi'nin taşıdığı şeyler hürmetine, Levh-i Mahfuz'unun sırrı hakkı için, İlm-i Gayb'da kendine seçtiğin isimlerinin hürmeti için; suların coştuğu, güneş, ay ve dünyanın döndüğü Aşk isminin hürmetine, Kur'an-ı Azîm'de bildirdiğin Esma-ül Hüsna'nın hürmeti …

[ Okuma komple ]
Yorum: 5
Güle Anlattım Seni
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 8:19 pm tarafından duygu er
Gul e anlattım seni..

Onun adı duyulunca akla gelir kanayan kırmızı güller...

Onsuzluğu sitem eder eller, durmaz aglar gözler..

O yurekte yer alınca durur zaman, gecmez günler...
Onun adıdır kırmızı gül...

Ve bir kırmızı gül ki durmaz onu anlatır...

Muhammed (s.a.v) diyerek etrafa kokusun yaylatır...

Ve bir zaman ve bu zaman ve ahir zaman...

Asude …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
tanışmak
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 4:35 pm tarafından ibrahimin baltası
isim ibrahimin baltası işim kömür ticareti

Yorum: 13
Allahın rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun EY MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM (SELAMUN ALEYKUM)...
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:32 pm tarafından fani
SELAMUN ALEYKUM SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM
bu güzel sitede emeyi geçenlerden rahman razı olsun
inş bu acizide aranıza kabul edersiniz selam ve dua ila rahmana emanet olun
paylaşımlarda bulunmak dileği ile.......

Yorum: 2
selam kelam
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 5:52 pm tarafından islaminesilerkam
s.a yeni üye olana arkadaşlar sizi tanımak isteriz...selam ve dua ile

Yorum: 26
Hakkımızda,Kimiz Biz?...
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي - Kapı Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 10:47 am tarafından vuslatım özlemimdir
Esselamun Aleykum…

Bismillah denilip başlanılan bu faaliyet tüm hızıyla devam etmektedir…Umarız ki bu topluluk başlangıçta olduğu gibi hizmetinin sonunda da Elhamdülillah deyip gönül rahatlığı ile kalbi mutmain olur…

Kimden bahsediyoruz ? Tabiki İslaminesilerkam.form

Kimdir İslaminesilerkam.form?

Bir yitikliğin sona ermesini amaçlamış bir topluluk…Net …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Istatistikler
Toplam 31 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: hak yolcusu

Kullanıcılarımız toplam 2357 mesaj attılar bunda 1115 konu
Forum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 186 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 11:20 am tarihinde online oldu.